SG73S1JRTTD302J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD302J
JLCPCB Part #
C5894741
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS