SG73S1JRTTD300J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD300J
JLCPCB Part #
C6678536
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS