SG73S1JRTTD2801D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2801D
JLCPCB Part #
C7360334
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS