SG73S1JRTTD27R4F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD27R4F
JLCPCB Part #
C6678530
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS