SG73S1JRTTD274J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD274J
JLCPCB Part #
C6678528
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS