SG73S1JRTTD2741D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2741D
JLCPCB Part #
C7360332
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS