SG73S1JRTTD2701F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2701F
JLCPCB Part #
C6295895
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS