SG73S1JRTTD2490D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2490D
JLCPCB Part #
C6295885
Description
-55℃~+155℃ 200mW 249Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS