SG73S1JRTTD2403D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2403D
JLCPCB Part #
C5916085
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS