SG73S1JRTTD2370F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2370F
JLCPCB Part #
C7080041
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS