SG73S1JRTTD2320F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2320F
JLCPCB Part #
C6678514
Description
-55℃~+155℃ 200mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS