SG73S1JRTTD22R0F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD22R0F
JLCPCB Part #
C5894698
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS