SG73S1JRTTD220J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD220J
JLCPCB Part #
C5916064
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS