SG73S1JRTTD220G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD220G
JLCPCB Part #
C5916048
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS