SG73S1JRTTD204J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD204J
JLCPCB Part #
C6678504
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS