SG73S1JRTTD1871F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1871F
JLCPCB Part #
C5915973
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS