SG73S1JRTTD184G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD184G
JLCPCB Part #
C6483804
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS