SG73S1JRTTD1821D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1821D
JLCPCB Part #
C7311882
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS