SG73S1JRTTD1820F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1820F
JLCPCB Part #
C5894675
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS