SG73S1JRTTD164J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD164J
JLCPCB Part #
C6221554
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS