SG73S1JRTTD161J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD161J
JLCPCB Part #
C6295857
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS