SG73S1JRTTD155G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD155G
JLCPCB Part #
C6678466
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS