SG73S1JRTTD154G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD154G
JLCPCB Part #
C6483789
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS