SG73S1JRTTD1540F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1540F
JLCPCB Part #
C5915937
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS