SG73S1JRTTD153G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD153G
JLCPCB Part #
C7360292
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS