SG73S1JRTTD1473F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1473F
JLCPCB Part #
C6295851
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS