SG73S1JRTTD1433F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1433F
JLCPCB Part #
C5752504
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS