SG73S1JRTTD1402F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1402F
JLCPCB Part #
C7079976
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS