SG73S1JRTTD13R7F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD13R7F
JLCPCB Part #
C5752500
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS