SG73S1JRTTD132G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD132G
JLCPCB Part #
C5915919
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS