SG73S1JRTTD12R7F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD12R7F
JLCPCB Part #
C5915915
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS