SG73S1JRTTD1203F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1203F
JLCPCB Part #
C5752488
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS