SG73S1JRTTD1180D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1180D
JLCPCB Part #
C5752480
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS