SG73S1JRTTD1150D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1150D
JLCPCB Part #
C6483766
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS