SG73S1JRTTD1101F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1101F
JLCPCB Part #
C6221518
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS