SG73S1JRTTD10R2F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD10R2F
JLCPCB Part #
C7311805
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS