SG73S1JRTTD1052D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1052D
JLCPCB Part #
C6678418
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS