SG73S1JRTTD103G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD103G
JLCPCB Part #
C5752473
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS