SG73S1ETTP93R1D
MFR.Part #
SG73S1ETTP93R1D
JLCPCB Part #
C4171527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS