SG73S1ETTP911G
MFR.Part #
SG73S1ETTP911G
JLCPCB Part #
C4248187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS