SG73S1ETTP9102F
MFR.Part #
SG73S1ETTP9102F
JLCPCB Part #
C4165131
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS