SG73S1ETTP8R66F
MFR.Part #
SG73S1ETTP8R66F
JLCPCB Part #
C3940501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS