SG73S1ETTP8870D
MFR.Part #
SG73S1ETTP8870D
JLCPCB Part #
C3950152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS