SG73S1ETTP8200D
MFR.Part #
SG73S1ETTP8200D
JLCPCB Part #
C3983621
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS