SG73S1ETTP80R6D
MFR.Part #
SG73S1ETTP80R6D
JLCPCB Part #
C3939817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS