SG73S1ETTP7680F
MFR.Part #
SG73S1ETTP7680F
JLCPCB Part #
C4346098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS