SG73S1ETTP75R0F
MFR.Part #
SG73S1ETTP75R0F
JLCPCB Part #
C4344224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS