SG73S1ETTP7503D
MFR.Part #
SG73S1ETTP7503D
JLCPCB Part #
C3990703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS