SG73S1ETTP73R2D
MFR.Part #
SG73S1ETTP73R2D
JLCPCB Part #
C3920277
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS