SG73S1ETTP7151D
MFR.Part #
SG73S1ETTP7151D
JLCPCB Part #
C4264381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS